showcase demo picture

O Mnie

 

Nazywam się Katarzyna Nowicka.


Moja wielka przygoda z Shiatsu rozpoczęła się w 2005 roku. Przebywałam wtedy we Włoszech, gdzie żyłam i pracowałam przez 10 lat. Właśnie tam los zetknął mnie z terapeutką shiatsu i doświadczyłam cudownych właściwości tej metody. W miarę pogłębiania wiedzy w tej dziedzinie masażu, zainspirowana jej możlowościami, rozpoczęłam naukę shiatsu w specjalistycznej szkole, by po 3 latach zdobyć stopień terapeuty shiatsu.


Po ukończeniu kursu, zdałam dodatkowy egzamin do stowarzyszenia profesjonalistów, dzięki czemu mam możliwość, poprzez wymianę doświadczeń, ciągłego poszerzania mojej wiedzy. Również współpraca z najlepszymi hotelami i resortami spa na wybrzeżu adriatyckim przyczyniła się do zdobycia dodatkowych kwalifikacji związanych z masażami oraz nabycia dużego doświadczenia praktycznego.


Shiatsu stało się moją pasją, dzięki której moje życie nabrało nowego sensu. W Polsce chciałabym podzielić się moim doświadczeniem i rozpowszechniać tą wspaniałą sztukę, która pomaga ludziom utrzymać zdrowie lub wrócić do doskonałej formy psychofizycznej.


Od 2011 roku prowadzę własną praktykę w Krakowie. W międzyczasie poszerzyłam ofertę o terapię czaszkowo-krzyzową „Cranio-sacral therapy”, która jest doskonałym uzupełanieniem terapii shiatsu.

 

Return to Previous Page

Gabinet Terapii Naturalnych Shiatsu-Mirakla

ul. Kremerowska 2/1a, 31-130 Kraków, Mobile: +48 694 618 782, E-mail: shiatsu.expert@gmail.com